Nadcházející Koncerty
6 srpna, 2014
Nezařazené

Jukka odchází z Nightwish na dobu neurčitou

Nightwish před malou chvílí zveřejnili oficiální prohlášení, že díky nedobrému zdravotnímu stavu se Jukka, bicman skupiny, rozhodl vzdát se své úlohy při nahrávání nového alba, stejně tak i nadcházejícího světového turné. Jukku zastoupí jeho blízký kamarád Kai Hahto, známý například ze skupin Wintersun nebo Swallow the Sun, který již s kapelou spolupracoval při nahrávání posledních alb.

Jukka trpí již několik let nespavostí, což přinášelo komplikace i během posledních turné a v tomto momentu si řekl, že je načase postarat se hlavně o své zdraví. Doufá, stejně tak jako ostatní členové kapely, kteří jeho rozhodnutí podporují a přejí brzké překonání nemoci, že se bude moci v budoucnosti vrátit za svou bicí soupravu a pokračovat se skupinou dál. V současné situaci se Jukka bude věnovat finančním záležitostem okolo kapely, což byla mimo jiné také jeho práce po mnoho let.

Video s Jukkovým prohlášením a názory ostatních členů kapely shlédněte níže.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X