Nadcházející Koncerty
9 února, 2015
Nezařazené

Jediný letošní koncert na území Velké Británie se uskuteční v Londýně

Světové turné bude zahájeno začátkem dubna tohoto roku a naplánované jsou již koncerty ve Státech, Kanadě a na evropských letních festivalech. Spoustu britských fanoušků však čekala na svá koncertní data, přičemž kapela dnes fanoušky překvapila zajímavou zprávou. 19. prosince 2015 se bude konat jediný letošní koncert na území Velké Británie a to přímo v londýnské legendární Wembley Aréně, ve které bylo natočeno spoustu obřích koncertů světoznámých umělců, později vydaných na DVD. Kapela se tak stane historicky první finskou skupinou, která zde uspořádá své vlastní vystoupení.

“Kdo by si to tenkrát před deseti lety pomyslel, když jsme jeli poprvé turné po Británii a začínali v londýnském klubu Astoria Club, že jednoho dne budeme hrát hlavní show ve Wembley Aréně. Pro nás pro všechny je to opravdové splnění snu!”
Tuomas Holopainen

Kapela slibuje velkolepou show, jejíž předskokany budou skupiny ARCH ENEMY a AMORPHIS. Předprodej lístků online bude spuštěn již tento pátek, 13. února 2015, v den vydání singlu “Élan”.

Že bychom se snad i dočkali live DVD se symfonickým orchestrem, o kterém Marco ještě před pár dny tvrdil, že se nejspíše neuskuteční?

http://www.livenation.co.uk/artist/nightwish-tickets

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X