Nadcházející Koncerty
2 června, 2011
Nezařazené

Imaginarium update + Nightwish Heavy Karaoke

Po nějakém čase přinášíme postup práce jak na albu, tak na filmu. Text je přeložený z oficiálních stránek Nightwish:

Za posledních šest týdnů se práce na Imaginarium pohla mílovými kroky kupředu. Jsme s tímto projektem hrozně zaměstnáni, že na ostatní věci nám zbyde nepatrná čast našeho vzácného času.

Zatímco skupina dohlíží na konečný mix alba, hledání vhodného místo pro natáčení filmu Imaginarium je v plném proudu. Jak název filmu a doposud zveřejněné informaci prozradily, najít tak speciální místa bude nadliský úkol.

Tým producentů byl posílen o skupinku lidí s velice dobrými znalostmi o postprodukční technologii, což je velice klíčové, vzhledem k tomu, že natáčení a postprodukce mají být ve finále extrémně komplikované a kladoucí značné nároky na technologii. Jedna z filmových postav navíc potřebuje zvýšenou pozornost z oddělení animace. Bez toho, aniž bychom vás dále lákali, můžeme prozradit, že tato postavu si spousta fanoušků Nightwish bude rozhodně pamatovat.

Díky těmto tehcnickým nárokům and potřeby více čas uan plánování bylo natáčení odsunuto na později. Nicméně i přesto bude film dokonče včas, vzhledem k tomu, že postprodukce začala již před samotným natáčením.

Samozžejmě se hodně očekává od filmového soundtracku. Tuomas s Petri Alankem, známým za ocenění nejlepšího soundtracku k video hře Alan Wake, momentálně pracují na různých alternativách písní. Hudba ve filmu bude založena na hudbě z alba a celkově – jako spousta věcí na Imaginarium – bude snímek filmovým převratem.

Imaginarium bylo také představeno na Cannes Movie Festival, kde Solar Films prezentovali své chystané filmy. Scénář prošel tím nejdůkladnějším, největším a očekávaným předěláním, jaké bylo doposud uděláno, s tím, že Imaginarium nebude v žádném případě snímek určený pro děti, ale bude temným a zlověstným fantasy filmem; vysněný svět, ve kterém není nouze o překvapení.

Zkráceně řečeno, jak režisér filmu s oblibou mluví o své produkci, “dobře naplánovaná práce je polovinou celkové práce”. Skvělá cedule odkazující na Imaginarium je už k vidění. Je na ní “Imaginarium, X mil” a pod tím je malým červeným ručně psaným písmem napsáno: “Už je téměř načase začít natáčet.”

Na oficiálním eshopu Nightwish si můžete objednat DVD s karaoke verzema písní od Nightwish. Nosič obsahuje 11 následujících tracků:

1. Over The Hills And Far Away
2. Wish I Had An Angel
3. Nemo
4. Sleeping Sun
5. Wishmaster
6. Slaying The Dreamer
7. Ever Dream
8. Bless The Child
9. Dead To The World
10. Eva
11. Amaranth

Heavy Karaoke – Hits Of Nightwish

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X