Nadcházející Koncerty
10 února, 2011
Nezařazené

IMAGINARIUM Tuomase Holopainena

Dnes se na webových Nightwish objevila první obrovská novinka týkající se jak nového připravovaného alba, tak něčeho, o čemž se Tuomas již několikrát zmiňoval jako o převratu hudební historie skupiny.

Během příprav nového alba se Nightwish totiž zaměřili také na film, nazvaný IMAGINARIUM, který si za předlohu bere právě nadcházející stejnojmenné album Nightwish a jeho 13 písní. Film Imaginarium bude mít premiéru v roce 2012, režírovaný bude Stobem Harju, který již s Nightwish pracoval na klipu k písni The Islander a produkovat ho budou studio Solar Films společně s kapelou.

Nápad vytvořit film se zrodil již před dvěma rokama, kdy ho Tuomas poprvé představil členům skupiny a již zmíněnému režisérovi. Hlavním představitelem filmu bude starý hudební skladatel s nadpřirozenou představivostí, který si však myslí, že je ještě stále dítě. Ve spánku tak cestuje do své dávné minulosti, kde se mu jeho sny vracejí, avšak navíc smíchané s chlapeckým světem fantazie a hudby.

K tomuto projektu budou mít Nightwish tiskovou konferenci na konci února.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X