Nadcházející Koncerty
31 srpna, 2011
Nezařazené

Imaginarium nebude Imaginarium

Před malou chvílí bylo oficiálně oznámeno, že název alba a stejnojmenného připravovaného filmu bude změněn na IMAGINAERUM. Důvodem je to, aby se Nightwish práce nepotkávala s věcmi nesoucími názvy jako například The Imaginarium (zábavné a vzdělávací centrum v Kanadě), Devonportské Imaginárium (novozélandské muzeum), Imaginárium dr. Parnasse (fantasy film) nebo Imaginarium (album metalové skupiny Morifade).

Imaginaerum je vysvětlováno mimo jiné i následovně:

Budova nebo místo, kde jsou uchovávány nebo vystaveny umělecké práce, vědeckohudební vzorky, či další předměty stálých hodnot inspirovaných lidskou představivostí.

Schopnost překročit tradiční nápady, pravidla, zvyky, vztahy a vytvořit tak nové myšlenky, uspořádání nebo pojetí mající smysl; originalita, pokrokovost, obrazotvornost.

Místo, kde lidé procházejí skrz magické tajuplné zrcadlo, které je doprovází do jejich nejhlubších podvědomních světů, v nichž jejich duše podstupují zkouškám.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X