Nadcházející Koncerty
24 února, 2012
Nezařazené

Imaginaerum Tour Edition + nový videoklip + Nightmail

Jak je tomu zvykem, tak i album Imaginaerum se dočká své Tour Edition. Edice alba vyjde 13. dubna (11. dubna ve Finsku) a konečně bude obsahovat i očekávanou orchestrální verzi CD. Set se bude tedy skládat ze dvou CD (‘Imaginaerum’ a ‘Imaginaerum – orchestrální’) a jednoho DVD, na kterém je zachyceno úplné tvoření alba – ‘Making of Imaginaerum’.
Orchestrální verze alba vyjde také na dvou LP a to buď na černých nebo průhledných.

Před pár dny také Nuclear Blast vyhlásil soutěž o videoklip k novému singlu “The Crow, The Owl And The Dove”, který vychází 2. března (29. února ve Finsku).
Fanoušci mají možnost natočit svůj vlastní videoklip, který musí obsahovat pouze data bez autorských práv, a který musí nejpozději do 10. dubna 2012 uploadovat na YouTube a odkaz poslat na adresu Nuclear Blastu. Skupina potom vybere tři nejlepší videoklipy.
Podrobnější informace a seznam výher naleznete pod tímto odkazem.

Po dlouhé době je opět otevřený Nightmail. Své dotazy můžete nyní posílat komukoliv z kapely a je povoleno poslat pět dotazů denně. Hodně štěstí!

Nightmail

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X