Nadcházející Koncerty
14 července, 2015
Nezařazené

Fotografie z koncertu Nightwish na Masters of Rock 2014

V neděli 12. července Nightwish vystoupili na festivalu Masters of Rock. Při té příležitosti jsme narychlo uspořádali i sraz členů česko-slovenského fanklubu, na kterým jsme si mimo jiné řekli i o plánech fanklubu do budoucna. S dalšími členy jsme později potkali i v první řadě.

Kapela přijela na festival odpočatá, od posledního koncertu ve Francii na Hellfestu měla tři týdny se na vystoupení v České republice připravit. To se také podepsalo na celé show a management kapely následně přiznal, že to byl nejlepší koncert, jaký Nightwish tento rok zahráli.

Ačkoliv dvě kapely před Nightwish hrála skupina Sonata Arctica a očekávání, že by zahráli píseň “Beauty and the Beast” s hotujícím Tonym Kakko mohla být na místě, setlist byl následující:

 1. Shudder Before the Beautiful
 2. Yours Is an Empty Hope
 3. Amaranth
 4. She Is My Sin
 5. My Walden
 6. Élan
 7. Weak Fantasy
 8. Storytime
 9. I Want My Tears Back
 10. Stargazers
 11. Sleeping Sun
 12. The Greatest Show on Earth
 13. Ghost Love Score
 14. Last Ride of the Day

Koncert byl nahrán pomocí festivalových kamer a dalších čtyř kamer, které si Nightwish přivezli pro pořízení live materiálu k budoucímu použití.

České publikum opět dokázalo, jak hlasité dokáže být a zejména Floor s Marcem si to užívali a se širokými úsměvy nevěřícně kroutili hlavami. Věříme, že stejně obrovskou podporu kapele projevíme i při prosincovém koncertu, který se bude konat 7. 12. 2015 v pražské Tipsport Aréně.

Foto od Aleny Švambergové

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X