Nadcházející Koncerty
9 června, 2017
Rozhovory

Floor o svém těhotenství, Jukkovi a Troyovo působení v kapele

Serveru Dutch Progeressive Rock Page se podařilo zorganizovat rozhovor s Floor, která mimo jiné komentovala to, kdy kapele oznámila, že je těhotná, nebo například i zdravotní stav Jukky a možnosti jeho návratu do kapely.

Kdy jsi kapele řekla, že jsi těhotná?
Hmm, chtěla jsem jim to říct až po těch prvních velice důležitých 12 týdnech. Známe se ale navzájem opravdu velmi dobře, trávíme společně spoustu času a je opravdu těžké udržet něco v tajnosti, zvlášť pokud se jedná o takovou záležitost (ukazuje na své břicho).
Myslím, že si kluci změny všimli, když jsem přestala brát prášky. Krátce poté mi řekli, že se chovám nějak jinak, víc emotivně. Jakmile jsem přestala pít víno, tak jim to bylo jasné a už jsem jim to ani nemusela oznamovat. Nejdřív jsem se je snažila oklamat tím, že jsem pila nealkoholické pivo, ale tenhle plán po hodně krátké chvíli padnul (směje se).

Víš něco o Jukkovi? Vyléčil se z problémů s nespavostí?
Jednu chvíli jsem pobývala ve stejném městě jako Jukka, takže jsme k sobě měli hodně blízko a stále jsme samozřejmě v kontaktu. Má se opravdu dobře. Ukázalo se, že problémy s nespavostí jdou ruku v ruce s bytím na turné, takže jakmile nekoncertuje, nespavost pro něj není žádným problémem. Jediný problém tedy je: co když se do kapely vrátí a vyjedeme na turné: vrátí se mu to? To je záhadou…

Jak se daří Troyovi vycházet s bandou “cizinců”?
… Konverzaci mezi námi a jím je přirozená. Zejména on, Tuomas a já si hodně rozumíme vzhledem k tomu, že máme docela dost společných zájmů. Myslím, že na dalším albu i turné bude Troyovi věnován mnohem větší prostor.

Celý rozhovor si v angličtině můžete přečíst na této adrese.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X