Nadcházející Koncerty
30 dubna, 2019
Hudba

Floor Jansen součástí pořadu Beste Zangers

Post Image

V srpnu letošního roku odstartuje již dvanáctí ročník televizní reality show Beste Zangers. Jedná se o původní verzi nizozemského pořadu, ve kterém účinkují známí zpěváci a zpěvačky domácí scény a zpívají cover verze písní jeden druhého dle výběru původního interpreta.

Do letošní série se zapojila mimo jiné i Floor a společně s ostatními účinkujícími strávila necelý týden na španělské Ibize natáčením pořadu. Které písně Floor ostatním vybrala se dozvíme až 24. srpna, kdy bude odvysílán první díl. Lze předpokládat, že Floor mohla vybírat z repertoáru After Forever, Revamp, Northward nebo Nightwish (zřejmě pouze z posledního alba). Jaké písně od Floor byste rádi slyšeli v podání ostatních umělců?

V roce 2017 se podobného pořadu zúčastnila i Sharon Den Adel. Tenkrát si její soupeři vzali na paškál písně hlavně od její kapely Within Temptation nebo In and Out of Love, kterou Sharon nahrála s nizozemským DJem Armin van Buurenem.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X