Nadcházející Koncerty
8 března, 2009
Nezařazené

Dva rozhovory + Nějaké další informace

Po dost velkým trápení jsem přeložil rozhovor s Tuomasem, který odpovídal pro Soundi magazín. Druhý rozhovor je aktuální (5.3.09). Oba dva články naleznete již teď v sekci “Články a rozhovory”.

Soundi 02/09
Stara 3.5.09

Na oficiálních stránkách přibyly konečně nějaké informace a jednou z nich je i fakt, že Marco Hietala se stal zpěvákem finské skupiny Sapattivuosi. Kapela hraje Black Sabath ve finštině.

Oficiální stránky Sapattivuosi
Video ‘Pelon Lait’

Rock Sound nám dává příležitost zeptat se Anette, Tuomase a Marca na co chceme. Máme na to čas do 10. března. Odpovědi budou zveřejněny 22. dubna na stránkách Rock Sound.

Propagační letáček

A ještě jedna informace: Nightwish spolupracují s firmou VEEN, která prodává vodu! Zde si můžete přečít, jak to vzniklo:

Co přivedlo Nightwish ke spolupráci s jarní vodou VEEN? Je to důkaz toho, že rock ‘n roll není to, co bývával? Po chvilce přemýšlení, mezi dvěma finskýma megaznačkama jsou jistě nějaké vlastnosti, které je spojují. Obě se inspirovaly z mytologie a obě jsou velice respektovanými v jejich oboru. Nicméně, existuje dokonce více zřejmé spojení, které nás přivádí do malého městečka Kitee, zpět do roku 1985.

Mikko Nikkilä, ředitel organizace VEEN, začal střední školu v sedmi letech. Pro všechny to byl vzrušující den, zahrnující Emppua (Nightwish: kytara) a Jukku (Nightwish: bicí), kteří byli ve stejné třídě. Po škole Jukka a Mikko hrávali baseball po finsku. Taky hráli ve stejné kapele, která se jmenovala Highway. Bylo to velké štěstí jak pro VEEN, tak pro historii hudby, že když byly členové Nightwish vybráni, tak Mikko u toho nebyl. Všichni se shodneme na jednom: Mikko je mnohem více talentovaný na prodávání vody, než hraní na kytaru.

Veen

Na počet dlouho trvajícího přátelství a pro štěstí všem členům Nightwish, odteď bude VEEN s kapelou cestovat kamkoliv je jejich program zavede. VEEN si spolupráce velice váží, protože naši vlastní fanoušci zrovna tak možná sedí v publiku haute couture módní přehlídky, jako na těchto rockových koncertech.

Lístek na kterýkoli koncert můžete vyhrát na stránkách, jejichž odkaz je přímo pod tímto textem. Soutěž probíhá pouze zítra.

http://www.veenwaters.com/Nightwish_Competition
Příprava na pokračování turné – Amaranth
Příprava na pokračování turné – Romanticide

Zdroj: www.veenwaters.com

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X