Nadcházející Koncerty
3 května, 2011
Nezařazené

Deník studia + informace o Anettiném sólovém albu

Přeložený je deník studia, který tentokrát trošku delší napsala Anette. Na fotky z jejího nahrávání se můžete kouknout jak na oficálním blogu samotné zpěvačky, tak na oficiálních stránkách Nightwish, kde se i objevil odkaz na video, pořízené ze studia s Tuomasem a Marcem.

Deník studia 7
Video

Anette také fanouškům oznámila, že vydání jejího první sólového alba, které již po jednom odložení mělo vyjít letos na jaře (z důvodu narození jejího druhého syna Nema), bylo opět odloženo. Anette napsala:

“Album jsem plánovala vydat nyní, když máme pauzu s Nightwish. Sólovka měla být spíše zábavnou záležitostí, protože bych se ráda tvorbě vlastních písní více přiučila. Když jsem podruhé otěhotněla, nechtěla jsem se vydáváním nijak stresovat, protože mé těhotenství se Sethem bylo náročné, a tak jsem to tentorkát musela vzít zlehka. Takže abych neslibovala něco, co bych nemohla dodržet, tak jsem vydání alba raději odložila.
Když se narodil Nemo, cítila jsem, že bych album konečně mohla vydat, stále jsem na to měla spoustu času. Jenže jsme začali diskutovat o vydání s různými labely, což trvalo strašně dlouho a během té doby se stalo spoustu věcí – největší bylo to, že producent album nemohl vydat z osobních záležitostí – ke všemu byl už duben a můj čas utíká. A tak jsem se prostě rozhodla album odložit podruhé.
Podzim bude narvaný albem Imaginarium, a proto bude moje sólu muset na vydání chvíli počkat. Až kompletně dokončím nějakou píseň, zvěřejním ji, abyste si ji mohli poslechnout, ale žádné album venku ještě nebude. Pokud se po skončení turné s novým albem Nightwish budu cítit, že chci svoje debutové album ještě pořád vydat, tak to tak udělám.”

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X