Červen 12, 2019
Hudba

Demo nového alba Nightwish je připravené

Tero Kinnunen, který má u Nightwish na starost zvuk, na svém Instagramovém účtu informoval, že společně s Tuomasem dokončili první demo pro chystané album, jehož vydání očekáváme na jaře 2020. To, že je demo hotové potvrdila svým fanouškovským newsletterem i Floor.

Co nevidět obdržím materiál pro nové album. … Tuomas se pěkně nadřel, aby vše dokončil a již brzy nastane ten moment, kdy bude muset tento neobroušený diamant opostit jeho ruce. Všichni pak materiál začneme v klidu doma nacvičovat, než se v červenci potkáme [na Summer Campu].

Demo je sice připravené, ale k finálnímu výsledku bude ještě dlouhá cesta. V červenci bude kapela zkoušet nový materiál tradičně v letním tábořišti, kde nahrajou druhé, pořádné demo. Následovat bude nahrávání orchestru a sboru, všech instrumentů, vokály a nakonec přijde proces mixování.

Do té doby bychom se však měli dočkat nového záznamu z loňské Decades: World Tour. Tam jsou přípravy také v plném proudu, jak o tom informoval Kimmo Ahola na Instagramu. Termín vydání tohoto DVD/Blu-ray stále není znám.

Jak moc tě tento článek zaujal?

2 comments

  • robil

    Srpen 15, 2019 (11:25) Reply

    už jsem hodně natěšený

  • Petr Chromčák

    Červen 20, 2019 (11:48) Reply

    Už jsem strašně zvědavý na nové album, těším se.

Leave a Reply or Comment

* Your email address will not be published.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X