Nadcházející Koncerty
29 července, 2019
Media

Členové Nightwish součástí fotoprojektu PORTRAITS

Post Image

Tohoto belgického fotografa musí znát snad už každý, kdo nějakou dobu sleduje fotky různých hard rockových či metalových kapel. Tim Tronckoe, jež spolupracoval s velkým množstvím kapel, jejichž jména v metalovém světě rezonují, poslední tři roky v tichosti pracoval na vcelku zajímavém projektu nazvaném PORTRAITS, který vyobrazuje známé rockové a metalové hvězdy jako důležité postavy z dob minulých.

Zajímalo vás někdy, jak by Simone Simons (Epica) vypadala jako královna Alžběta I., nebo Alissa White-Gluz (Arch Enemy) jako Marie Antoinetta? Jak by to dopadlo, kdyby se Caravaggio potkal se členy skupiny Slayer? Jak by vypadal portrét Cardinal Copia, kdyby ho maloval Rembrandt?

Mezi účastníky projektu se kromě Floor, Tuomase a Marca zařadily mimo jiné i Tarja Turunen, Elize Ryd (Amaranthe), Sharon den Adel (Within Temptation) nebo DORO. Z projektu PORTRAITS bude vydána kniha, kterou si lze za 65 € předobjednat na oficiálním e-shopu Tima. Datum vydání knihy je naplánováno na 28. září 2019, kdy také proběhne vernisáž v belgickém městě Ghent. Více informací o projektu můžete sledovat i na Timovo Facebooku.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X