Nadcházející Koncerty
13 listopadu, 2018
Koncerty

Časový harmonogram koncert v Bratislavě

Již dnes se koná koncert Nightwish ve vyprodané bratislavské Incheba Expo Aréně. Níže ze stránek pořadatele přikládáme info o průběhu dne.

16.00 – Otevření areálu Incheby a Octopus gastro zóny
17.30 – Vstup do haly
19.00 – Beast in Black
20.15 – Nightwish
22.15 – Konec koncertu

Máte vstupenky na stání? Ke vstupu do haly tak použijte vchody C0.1 a C0.4. Oba dva jsou v přízemí.
Máte vstupenky na sezení? Ke vstupu do haly tak použijte vchod C1.1, který se nachází v prvním patře a lze se k němu dostat po venkovní rampě.

Své vstupenky si připravte předem. QR kód by měl být co největší a nejčitelnější. Pokud jste kupovali více vstupenek, rozdělte je mezi jejich držitele, protože skupinový vstup nebude umožněn (vstupenky se kontrolují po jedné). Pokud svou vstupenku chcete ukázat na mobilním telefonu, opět je potřeba rozeslat všechny vstupenky jejich držitelům. Na obrazovce telefonu následně zvětšte QR kód, aby byl co největší a zvyšte podsvícení displeje.

Jedete na koncert autem? Dejte si do navigace adresu Viedenska cesta 3, 851 01 Bratislava a dostanete se až ke vstupním branám k parkovišti. To bude zpřístupněno od 16.00 a zaplatíte za něj na celou dobu konání akce 6 €.
Jdete na koncert pěšky? Do areálu se dostanete z ulice Eisteinova.
Jedete MHDčkem? Dojeďte na zastávku Eisteinova (80, 88, 90, 192, 901, N95). Pokud pojedete z hlavního vlakového nádraží, vezměte autobus číslo 93 na zastávku Zochova a tam přesedněte na autobus číslo 80 a dojeďte až na Eisteinovu.

Užijte si skvělou show!

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X