Chystané Koncerty
Říjen 18, 2018
Koncerty

Bratislava hlásí vyprodáno, Praha bude narvaná

Po severoamerickém turné, letních festivalech a koncertech v latinskoamerických státech si Nightwish dopřávají zaslouženou pauzu, než se opět vrátí na pódia velkých hal. Nezbývá příliš mnoho času a Nightwish se v rámci evropské části světového turné ukáží i v Čechách (19. listopadu) a na Slovensku (13. listopadu).

Již před několika dny bylo však oznámeno, že koncert v šestitisícové Incheba Aréně v Bratislavě je beznadějně vyprodaný, z čehož máme obrovskou radost a těšíme se na atmosféru vyprodané haly. Ani Praha ale nezaostává. Na koncert v liběňské O2 Aréně, kam se v případě koncertu vejde až 18 000 návštěvníků, v současné chvíli zbývá méně než 650 vstupenek! Ty můžete na tribuny ještě stále zakoupit na Ticketportal.cz v cenovém rozmezí 790 Kč a 1 390 Kč. Jako předkapela se představí skupina Beast in Black.

Komentáře

K tomu článku zatím nikdo nenapsal komentář. Máš příležitost být první :-)

Zanech odpověď či komentář

*Tvá emailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

19. listopadu 2018 Nightwish vystoupí v pražské O2 Aréně VSTUPENKY
+
X
X