Nadcházející Koncerty
25 května, 2018
Fanklub / Koncerty / Srazy

Autogramiáda Nightwish na Metalfestu 2018

Přesně za týden už Nightwish představí svou nostalgickou show v rámci Decades: World Tour v plzeňském amfiteátru na festivalu Metalfest. Konečně byly také uvěřejněny časy autogramiád. Oproti poslední návštěvě Nightwish na festivalu bude mít kapela tentokrát vymezenou pouze půlhodinu, pokud si opět nezažádá o prodloužení.

Autogramiáda Nightwish proběhne 1. června od 19.45 do 20.15.

Při příležitosti vystoupení Nightwish na Metalfestu bychom se před koncertem rádi setkali s fanoušky Nightwish, probrali naše společná očekávání od koncertu, zasoutěžili si a udělali si společnou fotku na památku. Tímto bychom vás na toto setkání rádi pozvali a od 13. do 14. hodiny po obědě v pátek si u pivního stanu v horní části areálu společně připili pivkem nebo čímkoliv jiným. Budeme se na vás moc těšit.

01Čer1:00 odpol.2:00 odpol.Akce již skončilaFanklubový sraz na Metalfestu 2018Pro všechny fanoušky Nightwish1:00 odpol. - 2:00 odpol. CET Pod Vinicemi 885/10, 301 00 Plzeň 1-Severní Předměstí

 

Jak moc tě tento článek zaujal?

2 komentářů

  • Petr Chromčák

    25 května, 2018 (10:07) Odepovědět

    Určitě souhlasím abychom se sešli, ale opravdu ten čas je nereálný pro mně, jedu až z druhé strany republiky a nevím, jak to bude vypadat s D1. Ale jakmile se tam objevím, tak se buď setkáme nebo až večer na koncertě.:

  • Petra Mahrová

    25 května, 2018 (09:34) Odepovědět

    Super nápad se srazem fanoušků! Ráda bych se zúčastnila, ale tento čas je pro mne kolizní, tedy uvidím, jak to stihnu. (o hodinku později, by to byl ideál :-))

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X