Nadcházející Koncerty
3 listopadu, 2011
Nezařazené

Album píseň po písni – THE CROW, THE OWL AND THE DOVE

#10 THE CROW, THE OWL AND THE DOVE

The Crow, The Owl And The Dove je něco, co Nightwish naprosto nepřipomíná. Skupina tuto píseň pojmenovala “ptačí píseň”. Krásný a citlivý duet; čistý pop bez náznaku metalu. Dokonce ani žádný orchestr. Pokud tato píseň někdy vyjde jako single, určitě bude hrát spíše na obyčejných rádiích než na metalových stanicích. Troy Donockley zpívá zastaralou angličtinou a dokazuje, že dokáže být velice dobrým vokalistou. Ten chlapík má hlas, který skvěle sedne k Anettinýmu.
– Mape Ollila, Imperium.net

Skladba začala akusticky a její celkový dojem byl velice poklidný. Urpsotřed někdo zpíval, asi nějaký speciální host, protože jako Marco to vážně neznělo.
– Tero Tolkki, Metal From Finland Blogs

Akustické kytary udávají melodii celé písně, zatímco Marco s Anette předvádějí znamenitý duet. Dále se Marco vytrácí a smyčce přidávají na své intenzitě. Lidové zvuky vedou ke konci do metalovějších sfér, které však opět upadají a nechávají píseň doznít piánem a pobrukováním.
– ChemicalYoot, nightwish.aimoo.com fórum

Úvod z akustických kytar doplňující sladěnou Anette s Marcem, který se dále vzdaluje a nechává Anette dozpívat sloku samotnou. Velmi decentní a melodický kousek s trošku silnějším kytarovým sólem. Píseň končí Tuomasovou dohrávkou na piáno.
– Carol, oficiální stránky Tuomase Holopainena

Láska je všechno a pouze Pravda nás může zavést do hlubšího stavu.
– Tuomas Holopainen, oficiální stránky Nightwish

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X