Nadcházející Koncerty
6 března, 2015
Nezařazené

Album píseň po písni: #7 Endless Forms Most Beautiful + Trailer k albu

Sedmou skladbou je píseň, která nese stejný název jako album samotné. Názory několika lidí si můžete přečíst níže, stejně jako se můžete podívat na třináctý trailer k albu, které vychází již tento měsíc. Tentokrát se v něm probírá to, jak Floor a Kai prožívali nahrávání.

Ve zkratce, toto jsou noví Nightwish. V jistém ohledu píseň splňuje kritéria pro skladbu se stejným názvem jako nese album, v jiném je to v celku nouzovka. Ani v ničem speciální, ani nijak nádherná, ale pro setlist na turné bude fajn. Závěr se vcelku častokrát opakuje, ale jak říká samotný název “jednoduché je krásné”.
– Ville Raitio

Refrén se vám vryje okamžitě do paměti, píseň má rozhodně potencionál stát se hitovkou. První část je trochu pomalejší, ale závěrečný refrén je rychlejší a postavený výše.
– Taavi Lindfors

“Endless Forms Most Beautiful” je podobná předchozí “My Walden”, akorát je tvrdší. Přesně tohle jsem od nich čekal a v toto jsem doufal, ale zároveň se toho i obával. Určitě by to byl skvělá píseň na zahájení show, ačkoliv slova “Endless Forms Most Beautiful” se v textech na můj vkus objeví až příliš často.
– Frank Jäger

Sedmá skladba je vcelku komplexní. Hodně orchestru, spoustu tvrdých kytarových riffů a klávesy. Drsný začátek přechází ve veselý závěrečný refrén.
– Tim Vermoens

Co se to na tomto album stalo s kytarami? Refrén je dost chytlavý a Floořiny vokální linky jsou poměrně propracované, ačkoliv je bude jen stěží reprodukovat tak, jako jsou na albu, při živých vystoupeních. Tento kousek je perfektním sňatkem mezi kytarami, orchestrem a sborem.
– Tiphaine Lombardelli

Neopouštíme tempo z předchozí písně a pokračujeme ke skladbě “Endless Forms Most Beautiful”. Floor zpívá dost veselou melodii, která by perfektně zapadla do alba Imaginaerum. V refrénu, který je tak chytlavý, že si ho každý fanoušek rozhodně oblíbí, se opět připojuje Marco, aby zazpíval doprovodné vokály. Co stojí za zmínku jsou hodně tvrdé kytarové riffy, které jsou v závěru písně trochu upozaděné a prostor tak dostává orchestr a sbor.
– Áine Gannon

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X