Nadcházející Koncerty
25 února, 2015
Nezařazené

Album píseň po písni: #5 Our Decades in the Sun

Ispirací k páté písni na albu byli Tuomasovi jeho vlastní rodiče a i píseň samotná je věnována všem rodičům. Lehké přiblížení toho, jak bude “Our Decades in the Sun” znít, si můžete přečíst níže.

Je načase trochu zpomalit a navodit dojem malého karaoke baru. Tuomas svým hraním na piano něžně doprovází Floořiny vokály, jež opět nabírají úplně nový rozměr. Najednou se z ničeho nic vynoří i Emppu s kytarou a Floor tak musí trochu přidat na hlasitosti, aby ji slyšeli i lidi v zadních řadách. Z počátečních melancholických tónů se píseň přesouvá do veselejšího rozpoložení. Tato píseň je složená rozhodně pro posluchače, kteří si více užívají mírnější hudbu.
– Ville Raitio

Our Decades in the Sun se nejvíce přibližuje něčemu, co bychom mohli nazývat baladou se silnou atmosférou a postupným růstem.
– DerChristian

Balada, v níž Floor zpívá opravdu velice něžně a píseň samotná je velmi dojemná. Můžeme si opět všimnout faktu, že nejjednodušší texty dokáží navodit ty nejsilnější emoce.
– Toni Keränen

U písně Our Decades in the Sun jsem musel svraštit čelo. Sborové intro ve stylu Aaah-aah-haah, laciná hra na klávesy a Floor spíše dýchala než zpívala, nicméně píseň alespoň postupně nabírá na obrátkách. Možná je to díky prvnímu poslechu, ale tato píseň pro mě zůstává zatím nejméně přesvědčivou v porovnání se čtyřmi předchozími.
– Frank Jaeger

Our Decades in the Sun příchází vcelku nečekaně. Nádherné piano, tlumené bicí, pěkné kytary a jako třešnička na dortu snad až smutné a dojemné vokály od Floor, které z písně dělají to, čím je, serenádou.
– Tim Vermoens

Píseň je uvedena sborem. Navzdory velmi silným kytarám je Our Decades in the Sun líbeznou skladbou. Emppu se na tomto albu rozhodně silně podepsal.
– Tiphaine Lombardelli

Our Decades in the Sun začíná jemným, baladickým, melodickým intrem, které mi připomíná A Lifetime of Adventure z Tuomasovy sólovky. Vůči předchozí písni je tato velice kontrastní zvláště proto, že Floor text spíše šeptá. Skladba je pomalá, působivé piano vede hlavní melodii této balady, která je postupně doplněna o Emppuovo kytaru. Hlavní roli sehrává Floor, přičemž Marco zpívá doprovodné vokály. Jak se píseň rozvíjí a zesiluje, připojuje se i orchestr a dohromady tak vytváří mocné a zlověstné vyvrcholení skladby.
– Áine Gannon

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X